Problem hidden
|This problem was hidden by Editorial Board member probably because it has incorrect language|version or invalid test data, or description of the problem is not clear.|

AL_16_09 - Finał ligi mistrzów

Trwa finał ligi mistrzów UEFA 2013/2014. Napięcie sięga zenitu, bo sędzia odgwizdał właśnie koniec dogrywki, a wynik jest remisowy. Kibice Realu i Atlético są zachwyceni wspaniałym widowiskiem, ale zastanawiają się już, jak długo trzeba będzie jeszcze czekać na rozstrzygnięcie. Czy seria rzutów karnych zakończy się w pierwszym etapie, czy też po piątej kolejce znowu będzie remis? Znając prawdopodobieństwo, z jakim poszczególni strzelcy mogą zdobyć gola, da się obliczyć jaka jest na to szansa. Trenerzy obu drużyn wyznaczyli już po pięciu zawodników, a losowanie zadecydowało, że jako pierwszy strzelać na bramkę będzie zawodnik Realu Madryt.

Wejście

W pierwszym wierszu pięć liczb całkowitych p (0p100) oznaczających procentowe szanse, jakie mają kolejni zawodnicy Realu na zdobycie gola.
W drugim wierszu analogiczne informacje dotyczące kolejnych strzelców drużyny Atlético Madryt.

Wyjście

Prawdopodobieństwo (podane do szóstego miejsca po przecinku), że seria rzutów karnych rozstrzygnie wynik spotkania już w czasie początkowych pięciu kolejek.

Przykład

Wejście:
50 50 50 50 50
50 50 50 50 50
Wyjście:
0.753906

Dodane przez:Witold Długosz
Data dodania:2014-05-23
Limit czasu wykonania programu:1s
Limit długości kodu źródłowego50000B
Limit pamięci:1536MB
Cluster: Cube (Intel G860)
Języki programowania:All except: ASM64 GOSU
Pochodzenie:ALGOLIGA

© Spoj.com. All Rights Reserved. Spoj uses Sphere Engine™ © by Sphere Research Labs.