Problem hidden
|This problem was hidden by Editorial Board member probably because it has incorrect language|version or invalid test data, or description of the problem is not clear.|

AL_19_08 - Pojedynek

Jesteś niesamowitym szczęściarzem, dostałeś zaproszenie na kolację organizowaną przez Eustachego Januszkiewicza z okazji wygłoszenia przez Adama Mickiewicza pierwszego wykładu w College de France oraz z okazji jego wypadających dzień wcześniej imienin. Przyjęcie rozpocznie się punktualnie o godzinie szóstej wieczorem w domu pod numerem 9 przy rue de l'Echaude de St Germain, w VI Dzielnicy Paryża. Oprócz Mickiewicza na kolacji zjawi się również drugi z naszych narodowych wieszczów Juliusz Słowacki. W przypadku spotkania dwóch tak wielkich poetów nieunikniony jest ich pojedynek.

Każdy z naszych wieszczów przygotował sobie na ten wieczór zbiór słów, które będzie wypowiadał w dowolnej kolejności. Poeci wymawiają wyrazy na przemian. Każde słowo może zostać wypowiedziane dokładnie raz. Wyraz, który artykułuje wieszcz musi rozpoczynać się na taką samą literę na jaką kończyło się ostatnie słowo wypowiedziane przez przeciwnika. Wyjątkiem jest oczywiście pierwszy wyraz wymawiany podczas rywalizacji. Pojedynek przegrywa ten z poetów, któremu zabraknie słów do wypowiedzenia albo pozostaną mu w zanadrzu wyłącznie wyrazy niespełniające zasad rozgrywki. Pojedynek rozpocznie Juliusz Słowacki.

Znasz już wyrazy przygotowane przez wieszczów, teraz musisz tylko odpowiedzieć na pytanie, który z nich wygra zakładając, że obydwaj grają optymalnie.

Wejście

W pierwszej linii wejścia znajduje się jedna liczba całkowita j (1 ≤ j ≤ 10) oznaczająca liczbę słów przygotowanych przez Juliusza Słowackiego. Wyrazy te podane są w kolejnych j liniach. W następnej linii znajduje się jedna liczba całkowita a (1 ≤ a ≤ 10) określająca liczbę słów przygotowanych przez Adama Mickiewicza. Wyrazy te zawarte są w kolejnych a liniach. Słowa przygotowane przez wieszczów składają się wyłącznie z małych liter alfabetu angielskiego, zaś ich długość nie przekracza 1000 znaków.

Wyjście

Wypisz Juliusz jeżeli pojedynek wygra Słowacki albo Adam w przeciwnym wypadku.

Przykład

Wejście

2
polsko
odlegla
3
litwo
ojczyzno
moja

Wyjście

Juliusz

Dodane przez:Maciej Boniecki
Data dodania:2014-11-27
Limit czasu wykonania programu:0.5s-1s
Limit długości kodu źródłowego50000B
Limit pamięci:1536MB
Cluster: Cube (Intel G860)
Języki programowania:All except: ASM64 GOSU
Pochodzenie:ALGOLIGA

© Spoj.com. All Rights Reserved. Spoj uses Sphere Engine™ © by Sphere Research Labs.