Problem hidden
|This problem was hidden by Editorial Board member probably because it has incorrect language|version or invalid test data, or description of the problem is not clear.|

FR_10_19 - Wiadomość

Jaś potrzebuje Twojej pomocy. Ostatnimi czasy jego sieć WiFi nie działała tak jak powinna. Postanowił zbadać przyczynę problemu. Po wielu godzinach czytania ruchu sieciowego natrafił na niepokojącą długą wiadomość W. Sama w sobie nie ma ona większego sensu, ale Jaś podejrzewa że może zawierać pewien przekaz.

Ponieważ ma on podejrzenia co do tożsamości nadawcy wiadomości, zebrał listę słów które chciałby dopasować do wiadomości W. Dla każdego słowa S chciałby stwierdzić czy zawiera się ono w W tzn. czy pozbywając się niektórych liter wiadomości W możemy otrzymać słowo S.

Wejście

Wejście rozpoczyna liczba testów 1 ≤ t ≤ 10. Następnie podawane są kolejne testy, oddzielone pustą linią.

Pojedynczy test rozpoczyna niepuste słowo W składające się z małych liter alfabetu angielskiego o długości nie przekraczającej 106. Następnie podana jest liczba 1 ≤ q ≤ 1000, po której podanych jest q zapytań. Każde zapytanie znajduje się w osobnej linii. Zawiera ono niepuste słowo S, składające się z małych liter alfabetu angielskiego. Długość słowa S nie przekracza 1001 liter.

Wyjście

Dla każdego zapytania należy, w osobnej linii wypisać, słowo YES jeśli wiadomość S zawiera się w wiadomości W albo słowo NO w przeciwnym wypadku.

Przykład

Wejście:

2
myalgorithmsareawesome
3
tree
log
math

ba
1
baa

Wyjście:

YES
NO
YES
NO

Dodane przez:Adam Bąk
Data dodania:2018-12-20
Limit czasu wykonania programu:1s
Limit długości kodu źródłowego50000B
Limit pamięci:1536MB
Cluster: Cube (Intel G860)
Języki programowania:All except: ASM32-GCC COBOL D-CLANG D-DMD ELIXIR FANTOM GOSU GRV JS-MONKEY NIM OBJC OBJC-CLANG PICO RUST SCM qobi CHICKEN VB.NET

© Spoj.com. All Rights Reserved. Spoj uses Sphere Engine™ © by Sphere Research Labs.