Problem hidden
This problem was hidden by Editorial Board member probably because it has incorrect language version or invalid test data, or description of the problem is not clear.

Problem hidden

MONFI - Montaż filmu

no tags 

Jaś, bohater niezliczonej liczby matematycznych przygód, postanowił uciec od algorytmicznej codzienności. Porzucił swoje badania nad zagadnieniami optymalizacji, by zająć się tym, co go naprawdę fascynuje – tworzeniem filmów. Jako operator jednej z wielu kamer na imprezach okolicznościowych martwi się jedynie o jakość swoich zdjęć. Niestety, sielanka nie trwała zbyt długo. Dyrektor firmy w celu maksymalizacji przychodu zamierza wydawać możliwie najdłuższe filmy z każdej nakręconej imprezy. Problemem jest jednak wybór takich ujęć, przy których zachowana będzie kolejność wydarzeń i jednocześnie czas trwania filmu będzie największy. Z zadaniem tym mierzy się Janek, lecz nie jest pewny, czy znajduje najlepsze wyniki. Pomóż mu i napisz program, który wyznaczy długość najdłuższego filmu, jaki można zmontować z ujęć nakręconych przez Jasia i jego współpracowników.

Wejście

W pierwszym wierszu znajduje się liczba t - oznaczająca liczbę przypadków testowych (t ≤ 100).

Każdy przypadek testowy składa się z liczby n (1 ≤ n ≤ 105) – oznaczającej liczbę niepodzielnych ujęć nakręconych przez Jasia i jego współpracowników. Następnie n par liczb naturalnych a b (0 ≤ a < b ≤ 109) oznaczających, że do montażu filmu można wykorzystać ujęcie rozpoczynające się w milisekundzie a i kończące się w milisekundzie b.

Wyjście

Dla każdego przypadku testowego jedna liczba naturalna – długość najdłuższego filmu w milisekundach, jaki można zmontować z podanych ujęć.

Przykład

Wejście:

1
3
5 10
4 6
8 12

Wyjście:

6

Added by:Arkadiusz Nowaczyński
Date:2015-01-03
Time limit:1s
Source limit:50000B
Memory limit:1536MB
Cluster: Cube (Intel G860)
Languages:All