Problem hidden
This problem was hidden by Editorial Board member probably because it has incorrect language version or invalid test data, or description of the problem is not clear.

Problem hidden

MWP8_1B - Budka suflera

no tags 

Minął już ponad rok od momentu zakończenia działalności przez jeden z najpopularniejszych polskich zespołów rockowych, Budkę Suflera. Jej wokalista, Krzysztof Cugowski, zastanawiał się czy po takim czasie sam nie potrzebowałby suflera na koncercie. Postanowił to sprawdzić. Wziął kartkę papieru i spisał na niej tekst piosenki jaki pamięta.

Twoim zadaniem jest wypisanie wszystkich wyrazów, które pominął nasz bohater w kolejności alfabetycznej.

Wejście

W pierwszej linii znajduje się oryginalny tekst piosenki. W drugiej linii znajduje się tekst piosenki zapisany przez Krzysztofa. Każdy z wierszy składa się z wyrazów zbudowanych z wielkich liter alfabetu angielskiego. Wyrazy oddzielone są pojedynczymi spacjami. Po ostatnim wyrazie, w każdej z linii, nie występują dodatkowe białe znaki. Długość wiersza nie przekracza 106 znaków. Gwarantujemy, że ciąg wyrazów w drugiej linii jest niepustym podciągiem ciągu wyrazów w pierwszej linii.

Wyjście

W pierwszym wierszu wyjścia należy wypisać liczbę wyrazów jakie pominął Krzysztof. Jeżeli liczba pominiętych słów jest większa od 0 to należy je wypisać w kolejności alfabetycznej. Każdy wyraz powinien zostać wypisany w osobnej linii.

Przykład

Wejście:

JOLKA JOLKA PAMIETASZ LATO ZE SNU
JOLKA ZE SNU

Wyjście:

3
JOLKA
LATO
PAMIETASZ

Added by:Maciej Boniecki
Date:2016-03-04
Time limit:3s
Source limit:50000B
Memory limit:1536MB
Cluster: Cube (Intel G860)
Languages:All except: ASM64 GOSU JS-MONKEY
Resource:VIII Mistrzostwa WWSI w Programowaniu