Problem hidden
This problem was hidden by Editorial Board member probably because it has incorrect language version or invalid test data, or description of the problem is not clear.

Problem hidden

MWPZ06D - Imieniny

no tags 

Jaś ma pojutrze imieniny. Jak dla każdego małego chłopca, jest to bardzo miły dzień w jego życiu. Na pewno dostanie mnóstwo prezentów, słodkości i innych pyszności. Jednak Jaś chodzi do szkoły, a jego imieniny wypadają akurat w dzień, który żadnym świętem nie jest i musi do niej pójść. Nie to jednak jest w tym najgorsze, że trzeba tam iść, zamiast cały dzień świętować objadając się pysznościami przygotowanymi przez mamę. Najgorsze jest to, że jak każdy inny mały chłopiec w szkole, Jaś musi rozdać swoim kolegom i koleżankom cukierki w czasie jednej z lekcji. Jest to zadanie, którego Jaś szalenie wręcz nie lubi. Jednak nie może nic z tym zrobić – taka jest tradycja, a nie chce okłamywać mamy, że rozdał cukierki, naprawdę ich nie rozdając. Zresztą... wstyd przed całą klasą – mieć imieniny i nie mieć cukierków – nie, nie, absolutnie nie wchodzi to w grę.

Mama już zakupiła odpowiednią ilość cukierków. Ponieważ ich rozdawanie jest ogromnie ważne, mama już dziś położyła cukierki tuż przy plecaku Jasia w jego pokoju, aby na pewno ich nie zapomniał. A tymczasem on nie może przez to spać. Cukierki, przypominając zapachem o swojej obecności, przywołują u Jasia strasznie niemiłe wspomnienia zeszłorocznych imienin i cukierków w klasie, kiedy na oczach całej podśmiechującej się klasy musiał się całować z panią nauczycielką...

Jaś postanowił odpędzić złe myśli zabijając w jakiś sposób czas. Wziął torebkę z cukierkami i postanowił je policzyć. Policzył jednak bardzo szybko i znów złe myśli przyszły mu do głowy. Zdecydował więc, że musi się dowiedzieć, czy w tym roku też zostaną dla niego cukierki, jak w zeszłym, czy może tym razem mama się poprawiła w obliczeniach. Jaś wiedział, ile w jego klasie jest osób i wiedział, że nie może nikogo wyróżnić – każdy musi dostać taką samą liczbę cukierków, oprócz niego samego, który nie je ich wtedy w szkole. Był dobrym kolegą, więc każdemu chciał dać jak najwięcej. Jednak, jeśli nie dało się rozdać w taki sposób wszystkich cukierków, te które zostały Jaś brał z powrotem do domu i mógł sam je zjeść.

Obliczenie, czy coś mu zostanie było ponad jego siły, biednego, małego chłopca. Poprosił więc Ciebie o pomoc. Wiedząc ile osób liczy klasa Jasia oraz ile cukierków kupiła mama oblicz, czy po ich rozdaniu wśród kolegów i koleżanek Jasia, zostanie jeszcze coś dla niego na wieczór.

Wejście

Pierwsza linia wejścia zawiera liczbę całkowitą D (1 ≤ D ≤ 500) oznaczającą liczbę zestawów danych. Wejście składa się z dwóch liczb całkowitych L i C (1 ≤ L, C ≤ 109) oznaczających odpowiednio liczbę osób w klasie Jasia oraz liczbę cukierków, które kupiła mama.

Wyjście

Dla każdego zestawu danych należy wypisać w osobnej linii słowo TAK, jeśli coś dla Jasia zostanie lub NIE, jeśli rozda on dokładnie wszystkie cukierki.

Przykład

Wejście:

2
3 2
55 22

Wyjście:

NIE
TAK


Added by:Rafal Nowak
Date:2006-12-07
Time limit:1s
Source limit:50000B
Memory limit:1536MB
Cluster: Cube (Intel G860)
Languages:All
Resource:Mistrzostwa Wielkopolski w Programowaniu Zespołowym, 2006