Witaj na stronie konkursu programistycznego Rak'n'Roll. Są to zawody połączone ze zbiórką pieniędzy dla fundacji Rak'n'Roll, która to wspiera osoby zmagające się z chorobą nowotworową. Gorąco Was zachęcam do przekazania chociażby złotówki na ten cel. Te z pozoru niewielkie kwoty mogą zdziałać wielkie rzeczy. Oczywiście wsparcie fundacji jest dobrowolne i zależy tylko i wyłącznie od Was.

Wesprzyj fundację Rak'n'Roll

2019-02-24 19:45:09 1 edycja zakończona by Maciej Boniecki

1 edycja konkursu dobiegła końca. Miejsca na podium zajęli:

  1. Marcin Wojdat - 9 z 10 zadań
  2. eksekk - 5 z 10 zadań
  3. rapast - 5 z 10 zadań

Całej trójce jak i wszystkim pozostałym zawodnikom składamy serdeczne gratulacje.

W tym miejscu chciałbym po raz kolejny podziękować Jankowi Różańskiemu, który wykonał gigantyczną pracę przy testowaniu zadań. Jak widać przyniosła ona pozytywny skutek, nikt nie zgłosił chociażby jednej uwagi. Dzięki Janek!

Niestety pod względem frekwencji zawody wypadły bardzo słabo, chyba tylko podczas 1 rundy AlgoLigi wystąpiło mniej zawodników. Rozkład liczby rozwiązań do zadań również nie napawa optymizmem. Wygląda na to, że zawody były za trudne. Z drugiej strony wpływ na rozkład miała pewnie niska frekwencja. Bardzo zależy nam na Waszej opinii dlatego piszcie co Wam leży na sercu w wątku na forum poświęconym konkursowi.

2019-02-19 09:51:41 1 edycja konkursu programistycznego Rak'n'Roll by Maciej Boniecki

Serdecznie zapraszam wszystkich chętnych do udziału w 1 edycji konkursu programistycznego Rak'n'Roll. Konkurs rozpocznie się w najbliższą sobotę 23 lutego 2019 o godzinie 12:00 i potrwa do niedzieli do godziny 20:00.

W ten weekend będzie Was czekać m.in.:

  • Pomoc w operacji na oddziale onkologii
  • Przygotowanie planu treningowego
  • Wyprawa do Mordoru
  • Spotkanie Pierwszego Dzielnika, miejmy nadzieję, że to nie będzie Wasze ostatnie spotkanie w życiu ;-)
  • ...i kilka innych problemów do rozwiązania

Nad dokładnym przetestowaniem zadań czuwa Komisja Kontroli Zadań Programistycznych w osobie Janka Różańskiego, który to nie śpi po nocach byleby tylko zapewnić Wam zadania jak najwyższej jakości. Dzięki Janek!

Do zobaczenia w sobotę!

© Spoj.com. All Rights Reserved. Spoj uses Sphere Engine™ © by Sphere Research Labs.