Problem hidden
|This problem was hidden by Editorial Board member probably because it has incorrect language|version or invalid test data, or description of the problem is not clear.|

AL_08_04 - Szpieg u bram wioski

Jasio nadal kontynuuje swoją wielką kampanię w ulubionej grze strategicznej. Wciąż toczy zaciętą walkę z potężnym Zbójem i czuje, że powoli traci przewagę. Jak do tej pory, szpiedzy Jasia bezskutecznie próbują przedostać się do wiosek przeciwnika i zdobyć informacje, które pozwoliłyby naszemu bohaterowi pokonać wroga. Problem jest tego typu, że gdy szpieg zbliża się do bram wioski, słyszy pewne niezrozumiałe słowo i żeby wejść do środka musi prawidłowo podać pasujące do słowa hasło. Jasiu dowiedział się z pewnego źródła, że Zbój cierpi na chorobę, która się zwie "aibohphobia" - lęk przed palindromami. Palindrom to wyrażenie brzmiące tak samo czytane od lewej do prawej i od prawej do lewej np.:

"a kilku klika", "asa loguj u golasa" czy "julu, mysz sama, masz, symuluj". 

Z innego źródła dowiedział się, że hasłem może być liczba, która reprezentuje ilość liter najdłuższego podciągu, który jest palindromem.

Pomóż ponownie naszemu strategowi i napisz program, który być może rozwiąże wszystkie problemy Jasia.

Wejście

Nieokreślona ilość wierszy. Każdy wiersz składa się z n małych liter języka angielskiego (n ≤ 104). 

Wyjście

Dla każdego wiersza jedna liczba określająca ilość znaków przypadająca na najdłuższy palindrom spełniający kryteria zadania.

Przykład

Input:
algoliga
kokosek
macbon
witman
damians
adambak
narbej
mrozik
mariosoft
kaspro

Output:
5
5
1
1
3
3
1
1
3
1

Dodane przez:Marcin Kasprowicz
Data dodania:2013-06-27
Limit czasu wykonania programu:1s-25s
Limit długości kodu źródłowego50000B
Limit pamięci:1536MB
Cluster: Cube (Intel G860)
Języki programowania:All except: ASM32-GCC ASM64 MAWK BC C-CLANG NCSHARP CPP14-CLANG COBOL COFFEE D-CLANG D-DMD DART ELIXIR FANTOM FORTH GOSU GRV JS-MONKEY JULIA KTLN NIM OBJC OBJC-CLANG OCT PICO PROLOG PYPY3 R RACKET RUST SCM qobi CHICKEN SQLITE SWIFT UNLAMBDA VB.NET

ukryj komentarze
2014-02-13 21:26:31 Marcin Kasprowicz
@Igor
wyrzuć przydzielanie pamięci przed pętle
© Spoj.com. All Rights Reserved. Spoj uses Sphere Engine™ © by Sphere Research Labs.