Problem hidden
|This problem was hidden by Editorial Board member probably because it has incorrect language|version or invalid test data, or description of the problem is not clear.|

MWP8_1B - Budka suflera

Minął już ponad rok od momentu zakończenia działalności przez jeden z najpopularniejszych polskich zespołów rockowych, Budkę Suflera. Jej wokalista, Krzysztof Cugowski, zastanawiał się czy po takim czasie sam nie potrzebowałby suflera na koncercie. Postanowił to sprawdzić. Wziął kartkę papieru i spisał na niej tekst piosenki jaki pamięta.

Twoim zadaniem jest wypisanie wszystkich wyrazów, które pominął nasz bohater w kolejności alfabetycznej.

Wejście

W pierwszej linii znajduje się oryginalny tekst piosenki. W drugiej linii znajduje się tekst piosenki zapisany przez Krzysztofa. Każdy z wierszy składa się z wyrazów zbudowanych z wielkich liter alfabetu angielskiego. Wyrazy oddzielone są pojedynczymi spacjami. Po ostatnim wyrazie, w każdej z linii, nie występują dodatkowe białe znaki. Długość wiersza nie przekracza 106 znaków. Gwarantujemy, że ciąg wyrazów w drugiej linii jest niepustym podciągiem ciągu wyrazów w pierwszej linii.

Wyjście

W pierwszym wierszu wyjścia należy wypisać liczbę wyrazów jakie pominął Krzysztof. Jeżeli liczba pominiętych słów jest większa od 0 to należy je wypisać w kolejności alfabetycznej. Każdy wyraz powinien zostać wypisany w osobnej linii.

Przykład

Wejście:

JOLKA JOLKA PAMIETASZ LATO ZE SNU
JOLKA ZE SNU

Wyjście:

3
JOLKA
LATO
PAMIETASZ

Dodane przez:Maciej Boniecki
Data dodania:2016-03-04
Limit czasu wykonania programu:3s
Limit długości kodu źródłowego50000B
Limit pamięci:1536MB
Cluster: Cube (Intel G860)
Języki programowania:All except: ASM32-GCC ASM64 MAWK BC C-CLANG NCSHARP CPP14-CLANG COBOL COFFEE D-CLANG D-DMD DART ELIXIR FANTOM FORTH GOSU GRV JS-MONKEY JULIA KTLN NIM OBJC OBJC-CLANG OCT PICO PROLOG PYPY3 R RACKET RUST SCM qobi CHICKEN SQLITE SWIFT UNLAMBDA VB.NET
Pochodzenie:VIII Mistrzostwa WWSI w Programowaniu

© Spoj.com. All Rights Reserved. Spoj uses Sphere Engine™ © by Sphere Research Labs.